Kesi Gingivitis

Cattoscarr

Arkadaşlar merhaba kesimin 6-7 aydır bitmek bilmeyen bir gingivit hastalığı var ne yaptıysam kızarıklıklar bir türlü geçmiyor nevomed ağız jeli antibiyotik iğne bağışıklık güçlendirici her şeyi denedim mama yemesinde şuan sıkıntı yok tabi çocuğu kırmayarak yiyor ama bu kızarıklık geçmiyor acı çekiyormu bilmiyorum baya toparladı eskisi gibi değil hareketli falan aranızda bu sorunu yaşayan varmı baya kızarık diş etleri diş çürüğü yok sararma da yok

3 CEVAP

Melisakirez

Aynı sorunu bizde 6 aydır çekiyoruz bir sürü iğne antibiyotik kullandık şuanda da antibiyotik kullanıyoruz bide oracure diye merhem var veterine onu verdi onu sürüyoruz ama çok bağırıyor çığlıklar atıyor. Ne yaptıysak düzelmedi.
Sizin ne durumda şuan ?

Cennet29

Düzenli diş temizliği yapıyor musunuz

Acarrabi

Benim halukta da vardı ama bizimkinin nedeni dişlerini çıkaramamasıydı süt dişlerini döküp yenilerinin çıkaramadı ve büyük bir gingivit oluştu bunun için ameliyat oldu sizinkide dişlerini çıkartmıyor olabilir mi veterinere gösterdiniz mi?