İptal Edemiyeceğim Bi Seyahatim Var Bir Haftalık Kedime Bakacak Kimsede Yok Napmalıyım

Zynpkck

Bir haftalı seyahate çıkmalıyım dostlarıma akrabalarıma söylememe ragmen kedime bakmayı kabul etmediler hazneli mama kabı ne kadar işe yarar başka bi çözümü varmı lütfen yardım edin bakacak kimse yok

9 CEVAP

aleyn

armut siteden kedinize bakması için birilerini bulabilirsiniz.

Reyaura

Veterinere birakabilirsiniz veya kedi otelleri var kedi oteline bırakabilirsiniz

Kedimekim

1 hafta kedinin yalniz kalmasi icin uzun bir sure biraktiginiz mamalar bayatlar su tazeligini kaybeder ya da dokebilir. Bi arkadasiniz ya da yakininiz en azindan gunde bir kere gelebilecek birini bulabilirseniz cok iyi olur.

Heiter

Kedinizin bir hafta gözetimsiz olarak evde kalması hiç ama hiç sağlıklı bir durum değil. Tavsiye edildiği gibi, ücret karşılığı kedi bakıcısı bulabilirsiniz. Lütfen kendinizi bir hafta yalnız bırakmayın. Mama ve su sorununun dışında tuvalet meselesi de var. Kumu kirlenen kediniz, evin başka yerlerine tuvaletini yapacaktır. Bunun dışında, öngöremeyeceğiniz sıkıntılar da yaşanabilir.

Rabiadmrhn

Nerede kalıyorsunuz

yasement

Komsunuz yok mu hic muhabbetiniz olan. Biri iki gunde bir gelse 5 dakikaligina yeterli olur

DEMET92

nerede oturuyorsunuz kedinizin resmi var mı cinsi ne

nyssa

bi hafta gerçekten uzun ama hiç çözüm bulamazsanız evin her köşesine mama su kabı koyun oda kapılarının önüne sandalye koyun bol kumlu iki kum kabı koyun ,radyo açın,bi kaç ışık açık bırakın..ama yine de birilerini bulmaya çalışın

canakavi

günde 1 sefer ugrayıp kumu mama ve suyu kontrol edecek birini bulamazmısınız?