Nd Mama Alerji Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Ben her yıl köpeğim de bu tip alerjik problemler yaşıyorum. En son nd mama da böyle problem yaşadım fakat çok uzun sürdü ve geçmedi. Cihazla bir kez mantar olup olmadığına bakıldı mantar yok denildi sonrasın da tekrar bakıldı mantar denildi fakat mantar gibi değil. Yani ilk etapta o bölge de kaşındığı ve yaladığı için bölge tahriş olmaya başladı kısmen tüğ dökülmesi oldu havasız kalmasın diye ben bir miktar kestim tüğlerini o bölgeden. Sizden ricam bu şekilde bir problem yaşadınız mı öneriniz veya tedavi konusunda ne yapabilirim şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Berrefilizzz

Hipo alerjenik mama deneyin bence

Evet sanırım öyle yapacağım fakat +7 olarak kullanmam gerekiyor köpeğim kalp hastası aynı zamanda. Yaşlı köpek mamalarının bir çoğu tavuklu . En uygun olanını bulmak için araştırıyorum. Tedavisi konusunda nasıl bir yol izleyip düzelteceğim onu bilmiyorum. Teşekkür ediyorum yardımınız için