Kediler İçin Ağız Diş Bakım Ürünü Önerebilir Misiniz?

yu8888

kedim asla dişlerini fırçalatmıyor ve ağzı kötü kokmaya başladı baya. plaque care diye bir marka gördüm kedilerin dişlerine iyi geliyormuş da kullanan veya önerebileceğiniz başka markalar var mıdır? veterinerde çok pahalı oluyor ürünler sormaya çekiniyorum

3 CEVAP

_aleykmsl_

biz trixie diş jelini ve fırçasını kullanıyoruz fazla bi yararını gördük fırça seçiminde ince uzun seçersen arka dişlerede ulaşır ve tartar olmaz

bskrkn

Ben düzenli olarak dentavedin kullanıyorum kızarıklık ve plak konusunda başarılı ben memnunum fakat vedavet in ürünleri genel olarak pahalı ben iki sene önce almıştım 200 kusurdu ama hala bitmedi mesela haftada üç gün falan kullandim dis etlerine bir sağ bir sol iki damla şeklinde

Cennet29

Pristine jel kullanıyorum ama oda pahalıydı geçen sene 200 küsüre almıştım şmdi kaç oldu bilmiyorum. Veterinerim de cristalin sprey önermişti dişlerini fırçalatmazsa sağ ve soldan birer fıs sık dedi. Her gün sıkma bir gün sık bir gün sıkma dedi. Ben haftada 3 gün gazlı beze yada makyaj silme pedine cristalin sıkıp dişlerini siliyorum sonrada pristine jel sıkıyorum ağzına. Jelin tadını da cok seviyo