Kedimin Patileri Belli Zamanlar Yara Oluyor

Suraemir

Sebebini çözemedim kuzulu sanabelle kullanıyorum glutensiz ve hassas sindirim için zaten kumunda yeni değişiklik yapacağım yeme içme sorunu yok sadece geçiyor tekrarlıyor patileri dışında bir yerde yara yok ayreten şişiyor ama iltihaplı değil yarılıyor gibi ince kum kullanıyorum bu ara da çözüm bulamadım şimdi tekrar krem kullanacağım ama sebebini çözemiyorum

2 CEVAP

_aleykmsl_

sıcak ve soğuktanda çatlayabiliyor patileri * Hi Petin pati stick *kullanıyoruz çok güzel onarıp nemlendiriyor

Suraemir

Havalar ısındığından beri evet kumu değiştirdim patilere hindistan cevizi yağı sürdüm bugün yine süreceğim çatlıyor hafif kanıyor şişiyor başka bişey yok yemesi içmesi iyi veterinere götürmek istemiyorum şuan eşimin çalıştığı belediye şuan sorunlu maaşları yatmıyor keyfi iyi olduğu için bende düşündüm ama yine de acaba dedim