Goss Canner Yaş Maması

user031202

Daha önce bu markadan 3 adet konserve yavru kedi maması almıştım çokta memnun kalmıştım görüntüsü ve kokusu benim bile canımı çektirmişti tazecikti neyse asıl konu markanın yerli üretim olması yerli üretim markalara güvenilmez diyor çoğu kişi bu yüzden memnun kalmama rağmen ikinci kez aynı markadan mama almaya elim gitmiyor yerli üretim mamalar hakkında bilgisi olan yazsın lütfen

2 CEVAP

aytunccc123

Bende merak ettim eger iyiyse denemek isterim uste ciksin diye yaziyorum

user031202

Bahsettiğim mamanın bir sürü yorumu vardı kullanan kişilerden hiç yok mu burada? Gerçi mamadan memnun kalmıştım memnun musunuz diye sormuyorum sadece yerli üretim mamalara güven olmaz dendiği için için huzursuz oldu yerli üretim mamalara neden güven olmaz işte onu merak ediyorum açıklayın lütfen