Kedim Şu Anki Mamasindan Yemiyor Bütçemi Çok Sarsmayacak Aylık 400Tl Civarı Sağlıkli Mama Tavsiyesi

ZeraMecan

Merhaba benim kedim 1,5 yaşında sokak kedisi Tekir sayılıyor galiba 2,5 kilo. Civarı şu an Micho marka kullanıyorum ama sevmiyor ve kilo verdi bu yüzden çok üzülüyorum ona kaliteli bir mama almak istiyordum ama öğrenciyim aylık 450-400 TL civarı mama önerebilir misiniz lütfen

7 CEVAP

salihaondag8

Enjoy markayı sokaktaki kedilerime kullandım ve çok severek yiyorlar uygun fiyatlı içeriği temiz deneyebilirsiniz herhnagi sağlık sorinu yasamadim bütçenize uygun yani tavuklu olanını aldım sizde kedinizin sevdiği aromada alabilirsiniz yani herşey pahalandi o yüzden malesef dediğiniz gibi alınmıyor ama yapacak birşey yok bu markada çok iyi değil ama herkesin bütçesine göre kedisine bakıyor siz elinizden geleni yapın ekstra et türleriyle destekleyin daha iyi olur inşallah yine econature marka var bu fiyata yakın tavuklusunu denedim severek yediler herhnagi sağlık sorunu olmadı butcenize uyuyor ama en çok enjoyu sevdiler ikinci econature 🤗

stellabennett

Bir ayda yaklaşık ne kadar mama yiyor?

Cennet29

Sanabelle alabalıklı aldım ben kedim şecicidir ve bayağı beğendi. Kedimde hassas bağırsak sorunu var Gastro mama kullanıyorum gastroya karıştırıp 1 ay yedirdim iştahı açıldı kilo bile aldı. Önümüzdeki ay tamamen gastrodan sanabelle markaya geçmeyi düşünüyorum. 400 gramlık paketi var denemek için alabilirsiniz

EmineDemir

Ben şuan pro performance kullanıyorum, sizden birkaç soru üstüne de yazdım orta segmenrli mama önerisi arıyorum diye. Umairm ikimizde bulabiliriz. Ben suanlik properformance ve felicia kullanmaya meyilliyim

mei

Ben havasi alinmis paketlerde 500gr veya 1kg hills acik mama aliyorum. Hills kitten 1,5kg paketleri cok pahaliya satiliyor butcem buna el vermiyor acikcasi. Ne 7kg mama paketi alabilirim kilosu uyguna gelsin diye ne de indirim buldukca stok yapabilirim. Neyse gelen zamlara biraz sinirlendimhaozhxkw Bu mamaya gecis yaptiktan sonra kedimin tuyleri yumusacik oldu. Onceden 2 aylik olmasina ragmen cok fazla tuy dokuyordu simdi biraz daha hafifledi bu sorunu. Her kedimi sevdigimde ya tuyleri yumusacik olmus demeden duramiyorum 🥹

mei

Ayrica istahi da artti kedimin.

Nermintaskin012

Benim çocuk gibi düşük kilosu.. Kiloya göre sanırım kediniz dişi
Aylık 1.5-2kg mama tüketir diye düşünüyorum
Bozita ve sanabelle o fiyatlara geliyor sanırım aylık
Daha düşük olarak
Golosi ve obvian olabilir.
Golosi kg olarak 150'ye falan gelir (tabi 7.5 kg alsanız daha da uyguna gelebilir)
Aylık size 300 gibi bir fiyata gelir
Obvian zaten kilo olarak satılıyor gerçek et bulunanı. Kilosu 130 TL bu da aylık 260 TL demek
Daha alt mystic var kilosu 70 TL falan sanırım içinde gerçek et var ama kediniz sever mi onu deneyip görmelisiniz