Bana En Uygun Köpek Cinsi?

Çocuklarla ve hayvanlarla iyi anlaşan çok tüy dökmeyen bakımı kolay olan küçük apartman dairesine uygun olan köpek cinsi

8 CEVAP

izzye katılıyorum

izzy

french bulldog

Beceren27

Golden Retriver Bende Var Çocuklara Karşı Çok Sabırlı Ve Sevecen Bir Köpek :)

asya71

Golden retriever cok tuy dokuyor diye duydum. Ve tecrubeme gore de oyle. Tabi bakimini ve beslenmesini duzgun yaptiginiz zaman azaltabilirsiniz ama tamamen ortadan kaldiramazsiniz. Ve bende arkadaslara katiliyorum fransiz bulldog yada barinaktan bir can sahiplenebilirsiniz. Ordaki gorevlilere bu yazdiklarinizi soylerseniz size uygun olani gostereceklerdir. Orada calistiklari icin kisiliklerini vs. biliyor oluyorlar. :)

rabia423

Amerikan Tüysüz Terrieri

http://www.evcilkopekler.com/kopek-irklari/amerikan-tuysuz-terrieri
buradan bakınız çocuklarla çok iyi anlasır :D

lenahmet

pitbull

sailor

Boston Terrier
French Bulldog
Pug
Beagle

Mftcm

Kesinlikle beagle