Sokağımdaki Hamile Kedi?!

guineapigela

oturduğum sokakta beslediğim baktığım bir kedi var geçen sene yavru doğurdu bu senede hamile olduğunu öğrendim. yavrularını doğurduktan sonra kediyi ve yavrularını eve alacağım ve bakacağım cünkü sokakta kedilere zarar vedxrebilecek birkaç insan var ve yavruların ölmesini istemiyorumsorum şu ;

hamile kediler için mama önerbilirmisiniz, yavrulara karın içinde zarar vermeyecek bir mama annesinin yiyebileceği iyi bir mama alcağım ama blemedim arastırma yaptım ama sizede fikir danısayım deddim

şimdiden teşşekürler

3 CEVAP

Infernus

Nasıl benim gibi 6 kedili olunur? :)) başlangıç

canakavi

yavruları eve alıp sonra sokaga mı bırakacaksınız büyüdükten sonra asıl o zaman ölürler

guineapigela

hayır tabikide bırakmayacağım besleyeceğim ve onlara yuva bulacağım anneleri ile beraber yada yavrularbüyüdükten sonra yuva bulacağım ama ben bakacağım canakavi