Kediler Cereyanda Kalirsa Bir Şey Olur Mu??

aytunccc123

Arkadaslar dün sıcak dedim bugünde baya rüzgar cikti burda haliyle yazlık ev olduğu icinde ikili falan açık oluyor kedimde inadına rüzgara gidip yatiyor acaba hasta falan eder mi?Kapatmalı miyim bir tane camı?
Henüz 3 aylik simdilik çok memnun ruzgardan😅

4 CEVAP

Cennet29

Ben hasta olur diye korktugum için bu tarz şeylerden uzak duruyorum eğer durumu iyiyse rüzgae ılık ılık esiyosa bişey olmax ama sabah ve akşam rüzgarından sakının bence

Canimyavrum

Benimki hemen akciger enfeksiyonu oldu .kusma iştah kaybı

Canimyavrum

5 gün yine yogun bakımda kaldı .ewde hiçbir yer alamaz olduk

Superisi814

Kediler de insanlar gibi hassas varlıklar .Nasıl insanlar ceryanda kalınca hastalanabiliyor, kediniz de bunu taşıyabilir.Özenli olmakta fayda var.