Kedim Kayboldu.

godvaltryke

Merhaba 2 aylık kedim var dün sahiplendim oyun oynuyordum odaya kaçtı ve 2 saattir bulamıyoruz evin heryerini aradık sizce evde çok küçük alanlara girmiş olabilirmi ortaya çıkarmı?

8 CEVAP

IIREMMM

youtubedan kedi miyavlama sesi açabilirsiniz yavru kediler tepki veriyor,bir de ödül maması ya da mama paketini sallayın onun sesine de çıkar diye düşünüyorum,ama evde olduğuna eminsiniz değil mi, yani cam -pencere falan açık değildi

godvaltryke

Evet buldum kedi sesi açtım 2 dk sonra karşıma çıktı :D

IIREMMM

ayy çok sevindimm ,çok geçmiş olsun tekrarr :)) bir daha böyle bir olay yaşarsanız aklınızda olsun, bizim kedimiz de bebekken sürekli yatakların,koltukların ya da bulmakta zorlanacağımız köşelerin altına saklanıyordu biz de bu yöntemi kullanıyorduk ve hemen ortaya çıkıyordu,yavru kedilerde çok işe yarayabiliyor gerçektenn

godvaltryke

Hayır camlar kapalıydı fakat kapı 1 dk kadar açık kaldı o an çıkmış olabilir diye düşünüyorum dışarıda baktım yoktu

KedicikUzum

Buldunuz mu

IIREMMM

ama kapı, pencerelere çok dikkat edin lütfen sineklik/tel yoksa yaptırmaya çalışın pencerelerin sık sık açık olduğu odanız ya da odalarınız varsa mutlaka kapısı kapalı olsun kediniz oraya giremesin ,sineklik yaptırana kadar böyle idare edebilirsiniz, yaz mevsimindeyiz hele ki yavru kediler daha oyuncu ve daha çevik oldukları için daha kolay kaçabilirler evden kimseye fark ettirmeden göz önünden ayırmamakta fayda var .

godvaltryke

Çok teşekkürler evet camlar konusunda çok dikkatliyiz çiçekleri çok seviyor camın yanında bide günün yarısını orda geçiriyor ondan daha da dikkatli davranıyoruz.

IIREMMM

rica ederimm :)) emeğinize sağlık