Kedi İdrar Ve Dışkısını Kabın Dışına Yapıyor

Serboys

Merhabalar . Kedim 7 aylık dişi bir tekir . Küçükken sokaktan almıştım . İlk başlarda dışkısını ve idrarını tuvalet kabına yaparken bundan 3 ay öncesinden başlayan dışkılama sorunu mevcut . Dışkısını kabın dışına yapıyor . Ara ara idrarını da yapmaya başladı . Ne yapmaya çalıştıysam vazgeçmiyor. Yardımcı olabilecek birleri var mıdır

2 CEVAP

Infernus

Tuvalet kabını ne sıklıkla temizliyorsunuz? Kumunuzun cinsi nedir?

Kaplankedi

Kumundan dolayı olabilir