Nd Mama Alerji

Casperbeyy

Merhaba ,yaklaşık bir ay kadar önce nd somonlu kısır mamaya geçiş yaptık ,kedim hapşırmaya başladı burun akıntısı da var pazartesi hayvan hastanesine gideceğiz,mamadan kaynaklı olabilir mi sizce

2 CEVAP

Sezgek

Gıda alerjisi bu şekilde olmuyor vücutta tüy dökümü kalınma ve yara şeklinde gösteriyor kendini sizin tarifiniz bir toz alerjisi olabilir ama bir başlımda da burun akıntılısı yazmıştınız sarı renkli yani farklı bir hastalıkta olabilir sizinki en doğru kararı vet tahlil yaparak verecektir geçmiş olsun

Emirrckr

Pazartesi en doğru teşhisi alırsınız.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mama alerjisi durumu daha farklı ancak başka alerjiler de söz konusu olabilir veya bir enfeksiyon vs.
Yarını bekleyin bakalım.