Kedi İç Parazit Sonrası Acil Lütfen

merhaba kedime iç parazit ilacını verdim bugün düzenli veriyorum vetim dediği gibi yarımını yutturuyorum hiç olmazdı ama 2 3 saat sonra bi ağzını şapırdatmaya başladı susamış gibi şapırdatıyor garipleşti gizleniyor saklanıyor falan neden acaba yaşayan var mı? yuttuna eminim de hep kullandığım marka nerede yanlış yaptım anlayamadım off

3 CEVAP

Berrefilizzz

Son kullanma tarihi geçmiş olabilir mi açıkçası bir fikrim yok ama sormak istedim

aslihan_e

Büyük ihtimalle hayvanda iç parazit vardır. O yüzden ilacı alınca rahatsız etmiştir. Mutlaka bir ay sonra tekrar uygulama yapın.

hayır stk geçmemişti