İyi Ve Uygun Fiyatlı Mama

Baymeoww

Köpeğim maltese yani küçük ırk.şuan yaklaşık 4 aylık.Ona Acana puppy small breed heritage puppy (mavi paket) kullanmıştık ama her ay alınacağı için biraz pahalı.Hem tahılsız yani sağlıklı hem de daha uygun fiyatlı mama arıyorum.Sizce ne olabilir?

2 CEVAP

bsecnl

iyi ve ucuz mama yok malesef anca evde siz hazırlayıp verebilirsiniz mamasını

MURATKINLI

Brit Care ya da ND mamaları orijen ve Acana’ya nazaran biraz daha uygun fiyatları. Kullandığınız mama da gayet kaliteli ve sağlıklı. Mama tüy, dışkı, vücut kokusu ve ağız kokusu bakımdan çok önemli bu yüzden biraz araştırıp almak daha mantıklı.