British 3 Aylık Yavru Kedi Mama Önerisi

Merhabalar british shorthair 3 aylık yavru kızımı yeni sahiplendim royal canın kitten maması ile beslemeye başladım royalin british mamasını önerdiler fakat bağımlılık yapıyor ve ilerde rahatsızlanınca başka mamaya geçmiyorlarmış nutri feline ve hills yavru mama önerildi nutri için bilgi sahibi olan tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hangi mama daha iyi olur içerik açısından şimdiden çok teşekkür ederim ☺️

1 CEVAP

seninisesmr

aynı cins bir kedim var proplanın yavrular için olanını kullanıyoruz herkes öneriyordu ama kedim çok beğense de biraz kokulu bir mama sanırım içeriğinden dolayı biz beğenemedik mama kabında beklerse kokuyor evdeyken ben öğün vaktinde bir yemek kaşığı veriyorum biryere giderken biraz fazla koyuyorum o da kalırsa odanın içi fena kokuyor yani kedi seviyor ama biz değiştirmeyi düşünüyoruz