Kedim Aşırı Sesl Nefes Alıp Veriyor

nazenininci

kedim 2 hafta önce falan öksürük hapşırık arası bir ses çıkarıyordu vete gittik ve vet önemli bir şeyin olmadığını söyledi. Klima varsa ondan etkilenmiştir dedi ben de klima yok dedim ama yine de önemsiz olduğunu söyledi. O öksürük gibi ses 2 haftada azalarak bitti ama kedim şimdi de aşırı sesli şekilde nefes alıp vermeye başladı ve tek gözünde akıntı var. yine vete götürücem ama sürekli de dışarı çıkarmak istemiyorum hem kendisi aşırı geriliyor hem de izmirde güneş hava kararmadan önce her saat yakıyor hava kararınca da vetn kapalı olduğu saatler zaten. bu durum başına gelen varsa tanısı ne? nezle olmuş olabilir belki ama üşütecek hiçbir şey yapmadık ne klima ne vantilatör önünde durdu. bazen ağzını hafif açıyor öyle nefes alıyor, sanki burnu çok tıkalıymış gibi bir ses.

4 CEVAP

yagmur3545

Ağzını açıp dilini dışarı çıkararak nefes alıyorsa sıcaktan bunalmış olabilir.

nazenininci

Hayır o şekilde değil, dudakları açık kalıyor yani. aynı bizim burnumuz çok doluyken nasıl davranıyorsak o hareketleri yapıyor :/

Berrefilizzz

Viral enfeksiyon olabilir kan testi yaptı mı

nazenininci

Hayır kan testi yapılmadı yarın ya da bugün akşam yine götürücem