Şapşik Sürekli Elimi Emiyor Ne Yapmalıyım

Merhaba kedim şuan 8 aylık sürekli elimi yüzümü annesini emer gibi hareketlerde bulunuyor nasıl unutturabilirim

7 CEVAP

Elifoo

Caniniz acidigi zamanlarda yavasca itebilirsiniz ama kizmayin yoksa inada bindirip saldirma icgudusune gecebilir. O sizi emerek seviyorsa (bu nasil bir tabirse artik djsjjs) bunu yaptigi sirada siz de onu sevin mincirin yumusak yumusak. Dedigim gibi caniniz aciraa hafif ittirebilirsiniz ya da direk eline bir pelus oyuncak verebilirsiniz. Az once de dedigim gibi bence bunu sondurmeye calismayin asiri degerli bir an sizin icin :)

Elifoo

Neden unutturasiniz ki, bence cok degerli bir sey :)

Bazen tırnakları can acıtıyor çünkü annesini emiyor gibi yapıyor

Goksu95

Benim kedimde öyleydi el kol emerdi hep acıtsada umursamıyordum 1 buçuk yaşında kadar öyle devam etti ta ki kaybolana kadar. Keşke olsada yine o bebek gibi davranmaya devam etse... Şanslısınız şuan sadece belirtmek istedim.

Aynen çok güzel bir duygu annesi sanıyor hala inşallah kaybolmaz üzüldüö sizin içinde

Goksu95

Allah korusun. Bir ömür birlikte sağlıkla,mutlu yaşayın.

Simbat

Sizinki emiyor ne güzel bizim Simbat ısırarak küçük sürprizler yapıyor bana :)