Vetlife Gastro Mama

Berrefilizzz

Merhaba kedim tavuk yediğinde kusma yasamiyor fakat mamayı yediği zaman kusma oluştu ve hiç begenmiyor şu an bir enfeksiyon atlattık iyileşiyor acaba mamayı mi begenmedi yoksa ona yaramiyor mu yada içindeki birşeye alerjisi mi var

2 CEVAP

Ahudr

Kedi bir mamayi yedikten kusuyorsa asla onu yemesi konusunda ısrarcı olmayın ve hemen degistirin..

Berrefilizzz

Evet mamayı yiyince kusuyor diğer şeyleri kusmuyor başka markanın gastrosunu alicagim teşekkür ederim