Su Pınarı Önerisi

AyseMia

Merhabalar kedi ebeveynleri.
Kullanıp memnun kaldığınız su pınarları hangileri? Hem sessiz çalışıp, hem de sadece musluk şeklinde -akmıyor- olması önemli, çünkü kızımın hiç öyle çeşmeden içmelere ilgisi olmadı. Çok korkak ve güvensiz yapıda da olduğundan korkup alışmakta güçlük yaşayacağını düşünüyorum o yüzden düz olanlar en iyisi bizim için. Tabii en önemli bir diğer konu da filtresinin ülkemizde kolay bir şekilde bulunabiliyor olması. Çünkü birçok modelde bu sorun var.

Bu özellikler bulunuyor ise çok iyi bir ürün olduğu sürece fiyatı çok önemli değil. Önerilerinizi bekliyor olacağım. 🙏🌸

2 CEVAP

blue_hpood

marka önerim yok ama metal veya seramik öneririm, diğerleri hiç içime sinmiyor benim.

AyseMia

Evet ben de o konuda öyle düşünüyorum ancak maalesef çoğu ya plastik olarak üretiliyor yada çelik olanlarda çeşme oluyor illa ki. O yüzden karar veremedim.