Kedim Geçici Yavrulaea Alışamadı Cok Tüy Döküyor

Miniss

Merhabalar sokakta gozlerini tedavi etmek icin mecburen ev e aldigim iki yavru kedi bir aydan fazla süredir bizimle yaklasik 2,5-3 ayliklar yavrular.buyuk kedim sakin ve uyumlu bir kedidir normalde fakat bu kedilere yavru olmasina ragmen alisamadi .su siralar da asiri tüy dökmeye ve agresiflesmeye basladi onun bu halini görünce cok üzülüyorum zaten yavrulara yuva da cikmiyor ne yapicam bilmiyorim

1 CEVAP

aslihan_e

Şu sıra tüm kediler aşırı tüy döküyor zaten. Yavrularla ayrı odalarda tutabilirseniz o şekilde idare etmeye çalışın.