Moochie Kedi Çorbası

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Moochie kedi çorbası içerik, kalite olarak nasıldır?

5 CEVAP

ugurcil

kötü almayın. Koklayan geri vekildir.

LilaMiaLuna

Güncel

ben denemek için almıştım iki kedimden biri yemedi diğeri çoğu şeyi yer çorbayı da içti. içeriğinde yüzdelikler belirtilmemiş hiç bir de 16 liraydı ben aldığımda artmış. onun yerine felicia fileto konserve olan falan da o fiyata yakınsa direkt ondan alıp üstüne su ekleyebilirsiniz ben tekrar almam açıkçası. konserve olan felicialar da bayağı et ve et suyu var.

blue_hpood

ben de baktım da içerik yüzdeleri yok. bunun yerine et alıp haşlayıp suyuyla verin derim, şu an paketli olan hiçbir şey fiyatını hak etmiyor.

pamukvedunyasi hesabında bakabilirsiniz çok iyi