Aşırı Miyavlama

06MARS

MERHABALAR BRİTİSH SHORTHAİR KEDİM VAR 10 AYLIK KISIR DEĞİL KIZGINLIKTA DA DEĞİL AMA SON 1-2 AYDIR AŞIRI MİYAVLAMAYA BAŞLADI NERDEYSE BENİMLE SOHBET EDİYOR BEN KONUŞTUKÇA O MİYAVLIYOR HERHANGİ BİR SAĞLIK SORUNUDA YOK YEMESİ İÇMESİ NORMAL AMA ANLAMIYORUM NORMALDE HİÇ SESİ ÇIKMAYAN SADECE YAŞ MAMAYI GÖRDÜĞÜNDE MİYAVLAYAN KEDİM BİRAZ DAHA DEVAM EDERSE KONUŞMAYI ÖĞRENECEK NEDENİ NEDİR ATLADIĞIM BİR DURUM,KONU MU VAR

3 CEVAP

blue_hpood

kediniz muhtemelen kızgınlıkta, erkenden kısırlaştırın.

Ketonmanya

Merhabalar.

Kızgınlıkta olmadığı kanısına nereden vardınız? Çocukcağız kızgınlıkta olduğunu daha nasıl anlatsın size? :)

Bol patili günler dilerim.

06MARS

Dişi kedi getirdim kızgınlıkta çiftleşmedi, miyavlamadan başka bir belirtisi de yok koku salma vs. Gibi o yüzden kızgınlıkta olmadığını düşündüm :) cevaplarınız için teşekkür ederim