45 Günlük Kedi Mama Yemiyor

Nermintaskin012

Arkadaşlar kedimin bir yavrusu var. 45 günlük oldu fakat hala kuru mama yemiyor, ıslatarak verdim onu da biraz yalayıp bırakıyor. Anne sütü hala ona yeterli bir besin mi? Hergün 1 cm kadar vitamin veriyorum arada da somon yağı ve tavuk suyu. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

KedicikUzum

Yaş mama verebilirsin benimki de yemiyordu ama yaş mamanin kokusu beni bile etkilediği için yaş mamayı deneyin bir de :) çünkü 45 günlük 1.5 aylık demek anne sütü tek başına yetmez, yetse bile annesinden ayrılınca zorluk cekmemesi için katı gıdaya yavaşça geçmiş olması gerekiyor:)

Nermintaskin012

Yaş mamayı yiyor ama sadece elimle verirsem. Mama kabından birşey yemiyor, ama su içiyor

zibityus

acıkırsa seni bile yer aslında ama demek ki yeteri kadar acıkmıyor enerji kaybetmiyor ki enerji alası gelmiyor. daha çok oyun oynaması lazım sanırım.

Nermintaskin012

Gayet enerjik aslında sürekli oyun peşinde ama bir yandan da sürekli emiyor