Korkuyorum Kedime Bişi Olur Mu

Coconutbey

İyi akşamlar herkese evde 8 saattir elektrik yok hala da yok. Kedim yemek yedi oyun oynamam istiyor koşturmaya başladı odadan koşarken bir anda bacağıma çarptı ama şiddetli şekilde ve bacağım acıyor hala bile sızlıyor benim böyle acısıyda kediyi düşünemiyorum. Çok korkuyorum bi şey olur mu ya off canı acımış mıdır bi sıkıntı olur mu :((

4 CEVAP

Dobbyko

Gecmiş olsun. Biz neler yaşadık, koştururken kafasını kalorifere mi çarpmadı ,hızını alamayıp kapılara mi toslamadi, oynarken gelip bacağıma mi takilmadi. Korkmayın yürüyüşü normalse, yalpalamiyor düz basiyorsa hiçbir şey olmaz. Aşırı dayaniklilar tahmin bile edemezsiniz :)

enopro12

Öncelikle bunu buradan biemeyiz ama bunu bimenin yolu kedinizi bulun bir kontrol edin fener vs.ama kesin olarak yürüyüşüne bakın umarım yardımcı olabilecek bir şey yapmisimdir

Coconutbey

Mrb yürümesi normal ama hala Allah’ın cezası elektrik olmadığı için bekliyorum

Coconutbey

Ay çok teşekkür ederim içim rahatladı 🥲🙏