Kedi Topallıyor

grimsiii

Bir arkadaşımın kedisi var, sanırım evinde ayağını ezdirmiş. Olduğu yerde hayvan hastanesi yok. Yarın başka bir il de gösterecekmiş. Fakat kedi sanırım canı yandığı için hiç hareket etmiyormuş. Yarına kadar ezilen ayağına bişey yapabilir miyiz acısını biraz geçirmek için?

2 CEVAP

Miniminimini

Veteriner disinda mudahale edilmemesi gerekir bence daha kotu sonuclar dogurmamasi acisindan. Zaman kaybetmeden veterinere gotursun.

Elifoo

Olabildigince az hareket ettirsin bence yapilacak en ufak bir hata buyuk sonuclar dogurabilir. En kisa surede gotursun veterinere, cok gecmis olsun.