Kedi Enfeksiyon Sonrası

Berrefilizzz

merhaba bugün enfeksiyon tedavimizin son gunuydu veteriner iyileştiğini söyledi fakat hala keyfi yok yemek pek iştahlı yemiyor eskisi gibi mutsuz gibi uyuyor sürekli 5 gündür veterinerdeyiz acaba bu yüzden mi sizce düzelir mi

1 CEVAP

birkedivelisi

İyileşmiş olsa da ruhen hemen toparlayacak diye bir şey yok. Stresli bir dönemden geçmiş. Ona iyi gelecekler şeyler yapın, yaş mama ile ödüllendirin. Çok sevin, ilgilenin, oynatın. En kısa zamanda normale döner inşallah.