Kedim Her Yere Tuvaletini Yapmış

Sasaki

Bikaç gündür evde yoktum eve bi geldim (ev arkadaşım ilgileniyodu mamasıyla vsaire) her yere dışkılamış ve idrarını yapmış. Yatağıma birkaç defa dışkılamış olması çok dikkatimi çekti. Daha önce hiç böyle bişry yapmamıştı. Neden olabilir bu?

6 CEVAP

Elifoo

Bilerek yapmis da olabilir sizin yoklugunuza tepkiyi o sekilde vermistir belki

aleyn

kumu temizlenmiş mi? temizlenmediyse ondan olabilir.

canakavi

İsyan bayrağı çekmiş o :) yada arkadaşınız kumunu temizlememiş

buddha_bar

Çok kötü sinirlenmiş size muhtemelen arkadaşınizda ilgilenmedi sadece mamasini degistirdi sadece kumu temizlenmese saga sola yapabilirde yataga yapması size yada bakan arkadasa fena halde sinirlendigini gosteriyor.

nyssa

kinlenmiş öfkelenmiş size,,tabii korkmuş da olabilir:/

Simbat

Kumu temizse size karşı bir tepki olmuş muhtemelen sık sık bırakıp gidiyorsunuz.