Kedim Yaklaşık 25 Gün Önce Viral Enfeksiyon Tedavisi Gördü İyileşti 4 Gun Önce Tekrar Kustu Flagly

Gullokum

Kedim yaklaşık 25 gün önce viral enfeksiyon tedavisi gördü iyileşti 4 gun önce tekrar kustu flagly metpamit t devam ettik veteriner tavsiyesiyle bugün çok halsiz mama yemiyor çok hızlı nefes alıp veriyor ne olabilr ilaçlar yan etki yapmış olabilrmi acil cvp

2 CEVAP

Zeytinbey

Veterinere götürün tekrar. Hastalığı tamamen geçmemiş olabilir veya nuks etmiş olabilir nefes alış verişi çok kötüyse yoğun bakım ve oksijen gerekebilir hekiminizle konusun

Berrefilizzz

Flagyl benim kedimi de kusturmustu