Kedim Corona

Berrefilizzz

Arkadaşlar pozitif çıktı cidden ne yapacağımı bilmiyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın

3 CEVAP

stellabennett

Corona pozitif çıktığında herhangi bir tedavi gerek oluyor mu bilmiyorum ama FIP’e çevirmemesi için bağışıklığını yüksek tutmanız gerekiyor strese girmemeli iyi beslenmeli mikrop kapmamalı

GlsmKrpk

Benim kedim de Corona pozitif . Sadece bağışıklığını yüksek tutmak gerek bir de stresten uzak durması lazım.
Benim kedim çok stresli bir kedi veterinere bile gitse dönüşte bir iki gün sonra mutlaka bağışıklığı düşüyor ama Corona pozitif olup sağlıklı olan kediler çok

Sevilayyyyy

Kedilerin %80'i-90'ı Corona pozitiftir, kedilerin çoğu bunu doğarken annelerinden kapar, sokak kedisi ya da cins ayrımı olmaksızın, her corona pozitif kedi fip olacak diye bir durum yoktur. Bağışıklığının düşmemesine ve stresli durumlar yaşamamasına dikkat etmek gerekir.