Camları Açınca Daha Sicak

Fistik23

Odanın içi 32 dereceydi çok sicaktı kedim mayışmıştı bende essin rüzgar gelsin diye pencereleri sonuna kadar açtın odanın içi daha sicak oldu bir anda 32 dereceden 36.9 dereceye ulaştı resmen sicak hava esiyor bende artık pencereleri açmıyorum ev daha serin oluyor sadece balkon camını 2 3 cm açıyorum sabahları balkona çıkuyorum baktım serin esiyor açıyorum camları evin içi çok havasız kalır mı ben yokken evde

3 CEVAP

Emirrckr

Açıkçası evet gündüzleri artık içeri ferah bir havadan ziyade sıcak hava giriyor o yüzden belki de kapalı tutmak en iyisi.
Ya da bir tane yarım açılır falan bırakabilirsiniz.
Biz havalandırma işlemini özellikle gece,sabaha karşı,sabah saatlerinde yapıyoruz o saatler hem hafif esintili hem de serin oluyor.
Kedilerimizin de zaten en hareketli saatleri o zamanlar :))
Gündüzleri genelde mayışıklar.

Fistik23

Aynen öyle sıcak hava esiyor resmen kedim sabah kudurunca nefes nefese kaldı yatığı yerin yanına 2 3 tane pet şişe koydum buzluktan çıkartıp yanına gidip yatıyor onlarla oynuyor hatta yalıyor serin serin yatıyor kışın bile serin yeri tercih eder kedim sicağı pek sevmez sürekli kudurduğu için galiba. Bu sicak havalar ona göre değil benim bile sicaktan sürekli burnum kanıyor dışarısı daha beter arabada 46 dereceyi gördüm güneşin altına bırakmıştım klima bile fayda etmedi arabada fırın gibi oluyor evin için Vandiratör falan açınca oda sicak veriyor

Mehmet163727

Bu aralar hava çok sıcak gerçekten benim kedimde sıcaklardan dolayı gün içinde hep mayışmış durumda yani biz sıcaktan böyleyken onlar tüyleri ile nasıl oluyordur siz düşünün