Kedim Yatağıma Çiş Yapmış Koku Çıkmıyor

MerliNur

Merhaba arkadaşlar erkek kedim yatağıma çişini yapmış yatağı kuru temizlemeye verdim her yeri duvarlar dahil sirkeyle sildim temizledim ama koku hiçbir şekilde çıkmıyor koku için ne yapabilirim çok teşekkür ederim şimdiden.

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Öncelikle çok geçmiş olsun, evcil hayvan sahiplerinin korkulu rüyasıdır o koku. :(

Carpex evcil hayvan koku ve leke giderici enzimatik deterjanı şiddetle öneririm. Kullanım talimatlarını uygun şekilde kullandığınızda koku sorunundan tamamen kurtarıyor. Sizin kediniz çişini yapalı uzun zaman geçmiş ve yatağınız kuru temizlemede işlem görmüş olduğu için koku muhtemelen yatağın minderinin iç kısımlarına kadar işlemiştir. Bu durumda yine kullanım talimatlarındaki uygulamayı birkaç kez üst üste yapmanız gerekebilir ama koku sonunda mutlaka çıkar. Umarım faydasını görürsünüz.

Bol patili günler dilerim. :)

MerliNur

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)

Catsusam

Bol karbonat dökün. Bir kaç ay sürüyor ama evdeki koltukta ve arabada sonuç aldık. Döktükten yarım saat sonra elektrikli süpürge ile çekebilirsiniz.