Kedim Balkondan Düştü İştahsız

cemiryo

Merhaba 1 hafta önce kedim balkondan düştü 1 hafta yoğun bakımdan sonra toparladı şimdi eve getirdik 2 gündür evde. ancak kuru mama ağzına uzatırsam 4-5 tane yiyor yaş mamaya da ilgisi çok az. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

4 CEVAP

gece18

Yoğun bakımdan sonra 5-6 tane yemesi bile mucize gayet normal. Üstüne gitmeyin.

cat_expert

1 hafta yoğun bakımda kalan biri kedi için normal bir durum.

Sağlık durumu iyi olsa da belli ki strese girmiş, bu süreç 6 ay kadar sürebilir.

gece18

Evde tavuk göğsü pişirebilirsiniz benim kedim asla ona hayır demiyor. Nd yaş mamaları çok lezzetli oluyor. Bunlara ağzını sürmezse hüptrik seklinde ödül mamaları var onlarıda deneyebilirsiniz. Eğer onada hayır derse hills'in a/d maması var kedilerin iyileşme süreçlerinde iştahını açmak için üretilmiş bir yaş mama. Benim kedim saldırırdı. Klinik dışında baska yerde satılmıyor.

cemiryo

Bu detaylı cevabınız için gönülden çok teşekkür ederim