Yalayabilir Mi Acil

Sutunannesi

Arkadaşlar az önce kedim uyurken ensesine iç parazit damlası yaptım ama o sıra uyandı elimi falan ısırdı derken Damla’yı biraz aşağı yapmışım. resmini atacağım orayı yalayabilir mi bir kere dış paraziti yalamıştı sanırım ordan oraya koşturup köpükler Kusmaya başlamıştı çok kötüydü. Yine aynısı olmaması İçin ne yapabilirim şu an acilen nasıl bir önlem alabilirim ve yalarsa nolur damlanın markası profender
Bir

4 CEVAP

riuhole

Benim kedim de patisiyle kaşıyıp yalıyordu ama hiç kusma gibi bir sorunu olmamıştı. Bir de orayı yalayamaz sanırım..

Sutunannesi

Patisiyle orayı kaşıdı Patisini yalayıp köpürecek diye korkuyorum

canakavi

Dili oraya ulaşmaz korkmayın

Simbat

Oraya ulaşması mümkün değil.