Konserve Mama

Mehmet163727

Yaşanılan deprem sonrası kuru mamayi az yiyen kedim evime giren hırsız sonrasında daha da kuru mamadan uzaklaştı. Kedi pudingleri,haftada bir kaç kez et haşlayıp veriyorum şuan eskisinden daha iyi kilosu ama kuru mamaya tekrar eskisi gibi alışması için günlük olarak 1 kaşık konserve mama ile şimdiki mamasından bir miktar karıştırmayi düşünüyorum en azından kuru mamasina da alışması için .Şuan bonacibo kısır mama kullanıyoruz kedim 1 yaşında kısır erkek sarman
Bu durum için mümkünse kırmızı et içerikli büyük konserve mama önerir misiniz ?

4 CEVAP

Cennet29

Felix sığırlı 400 gr var. Başka hatırlarsam yazarım

AyseMia

Madem *********'nın Bonacibo mamasını kullanıyorsunuz, aynı markanın yaş mamasını öneririm hem 400 gram, fiyatı uygun, hem de içerik olarak da fena değil.

AyseMia

T e m i z m a m a ' nın sansürlü kısım *

muratt_dgn

Fiyatı pahalı gelmezse eğer acana yaş mama öneririm şeker ve katkı yok et oranı çok yüksek diğer mamalarda şeker var ve et oranları çok düşük