Kısırlaşan Kedi Kaç Günde İyileşir-Dişi-??

ill

Merhaba bi kedim var hamileydi yavrular hasta oldukları ve anne hasta oldukları için aldırmak zorunda kaldık hem yavrular alınıp hem kısırlaştı kaç gündw iyileşir tecrübesi olan varsa yazarsa çok memnun olurum

2 CEVAP

Emirrckr

4-5 gün sonra eski hareketli haline dönmeye başlar,
1 hafta içinde ise epey iyileşmiş ve toparlamış olur ancak yine de her ihtimale karşın özellikle ilk 1-1,5 hafta çok yüksek atlamalar,zıplamalar yapılmasına izin verilmemeli.

cat_expert

Dişi kedi kısırlaştırma işleminden sonra normalde anestezi etkisi geçtikten sonra normale dönmeye başlarlar, tabi operasyonun stresi nedeniyle birkaç gün çekingen davranabilirler saklanabilirler iştahları az olabilir birkaç gün sonra o çekingenliği üzerlerinden atarlar.

Yara bölgesinin iyileşmesi 10-15 günü bulur.

Sizin kediniz kısırlatırma harici bir operasyon daha geçirdiği için toparlanması biraz daha zaman alabilir. Kaybınız için üzgünüm geçmiş olsun.