Kedisiyle Ucak Seyahati Yapan Var Mı ?

Kedimekim

45 dakikalık bir mesafeye ucacagiz. Ama daha once hic boyle bir deneyimimiz olmamisti o yuzden boyle bir deneyim yasayan varsa tecrubelerini paylasabilir mi ?

10 CEVAP

dilex

(Tasima cantasi boyutlarini arastirin once )Bilet aldiktan sonra kedi icin de ayri rezevasyon yaptryosunuz aldgniz hava yolu sitketinin musteri hizmetlerini arayip.check in dede asi kartina bakiolar ozelikle kuduz asasi yakin donemde yapilmis olmali.checkin dede ekstra odeme yapilio

karamrve

ben de uçtum sadece tedirgin oldu benimkisi ama zaten dışarı her çıktığımızda tedirgin oluyor. Hiç sesini çıkarmadı bile. Ama kedidn kediye değişir gidene kadar miyavlayabilir de ama sorun olmaz sanmıyorum. Benim dert ettiğim tek kısım güvenliklerden geçmek oluyor kediyi kafesten çıkartmak istiyorlar. Ben çıkarttğım anda beni korkudan beni yırtarak kaçar yakalayamam binbir rica ile sadece göz muayenesi yaptılar kafesi öyle geçtik...

Cesminurr

8kg ve altı olduğunda uçak kabininde yanınıza alabiliyorsunuz

canakavi

Bu durum hem Maya için hem benim icin mükemmel oldu

canakavi

Ne kadara mal oluyor acaba ? tahminen

dilex

Thy 70 ,onurair 50tl aliyo

canakavi

Yakın zamanda bende antalyaya taşınacağım onun için sordum fiyat gayet uygun

Kedimekim

Beki kedi de psikolojik olarak bi durum olusuyor mu

Kedimekim

Ucakta kediyi yanimiza da alabiliyor musuz oyle denk gelirse cok iyi olur. Acaba ucagin bagaj kismin da havasiz kalir mi ve bagaj yerinin boyutu ne kadar bilen var mi

seda

Kediniz genel olarak dışarı çıkınca tedirgin oluyorsa. Veterinerde yolculuk İçin sakinleştiriciler oluyor. Tavsiye ederim. Bu sayede çok strese girmiyorlar.