Tuvalet Sonrası Miyavlama

gunosari

Herkese iyi günler dilerim.Kedim tuvaletini yaptıktan sonra bağırarak miyavlıyor 3 yada 4 defa.Bazende deli gibi koşturuyor.Genel sağlık durumunda bir sıkıntı görünmüyor gibi sizce bunu neden yapıyor olabilir?
Teşekkür ederim.

6 CEVAP

deniz_berkan

bu soruyu okuyunca güldüm .. oğlum her dışkısından sonra koşarak bir sevinç edasıyla evi dolaşıyor . aa yaptım bakın der gibi :)) bizde diyoruz evet teo tuvaletini yapmıs belli .. sebebini bende bilmyiorum ama aynı durumu yaşıyoruz sağlık sorunu yok kedi bu işte :))

deniz_berkan

dişi olan kedim yapmıyor ama oğlan yapıyor bizdede, seviniyor gibiler :) rica ederim

Simbat

Tuvaletlerini kontrol edin yaparken zorluk çekiyor mu veya kanlı olma durumu var mı? Bunlar yoksa sıkıntı da yok. Benim kedim bu davranışı yapmıyor ama bir çok yerde bu ve buna benzer şeyler duydum vücudunda ağırlık azaldığından sanırım kendilerini daha atletik hissediyorlar :)

privacy031

o benimkinde de var..miyavlamıyor ama deli deli hareketler yapıyor. mutluluktan sanırım.. yürüyüşü falan değişiyor..:)

gunosari

İki kedim var diğeri hiç böyle bir tepkide bulunmadı.O yüzden merak ettim.Teşekkür ederim.

gunosari

Tuvaletini yaparken kontrol ettim defalarca bir sıkıntı görünmüyor.Yaparken değilde banyodan koridora çıkarken başlıyor miyavlamaya.