Kapıda Ödeme Limiti

Toscana

Uzun zamandır bu siteden kapıda nakit ödemeli alıp veriş yapıyorum. Kapıda ödeme limiti 2000 miş bugün bu limite takılıp kaldım bu bence güncellenmeli mama fiyatları artmış malum 10 kg proplan kısır somonlu güncel fiyatıyla bu limiti aşıyor. Varmı bu durumdan ben gibi sıkıntı yaşayan .

7 CEVAP

tommyse

ben kapıda ödeme limiti diye bir şeyle karşılaşmadım brit care 2kg mama söyledim şuan paketlendi kapıda ödemeyle hemde arayıp onay alıyorlar bu kadar

Toscana

2000 tl geçmemiştir siparişiniz

KravatliKedi

limit bence yeterli 2 bin üzeri alışveriş kartla yapılmalı. Sonuçta suistimal eden olabilir adamlar 2 bin liralık ürünü kapıya kadar getirecek evde bulamayacak veya almayacak malum kargo fiyatları da siteyi zarara uğratabilir nakit alma sebebiniz kredi kartı kullanmamaksa marketlerden bir ön ödemeli kart alabilirsiniz

Toscana

10 kg mamalar alıyorum genelde ilk alışverişim değil . Uzun zamandır alışveriş yaptığım bir site malum evde ve sokakta sayı çok olunca . 10 kg proplan limiti aşıyor . Tek kedi olsa 2 kilo bizede yeterdi . :)

Coconutbey

Bana da kargo için fiyat çok pahalı geliyor illa çok pahalı ürünler mi almamız lazım anlamış değilim

Toscana

349 tl ürün alırsanız kargo ücretsiz oluyor .

tommyse

kargo parası ödemeseniz bile aynı paraya yakın kapıda ödeme parası alınıyor ben 34 tl para ödedim 549 tl'ydi mama