Çok Hızlı Nefes Alıyor

Sutunannesi

Yıllardır aynı semtte yaşayan ve bizimse baktığımız şok sevdiğimiz köpeğimiz ne yazıkki 2 hafta önce şikayet üzerine belediye tarafından barınağa kapatıldı. Bir hafta falan orda kaldıktan sonra sitede ona bakan bir ablamız izini buldu ve onu geri getirdi. Ama geldiğinden beri deli ggii hızlı nefes alıyor. Uyurken bile ağzı açık şekilde he he he diye nefes alıyor. Koşturup yorulurken normal biliyorum ama uyurken dinlenirken dahi bu şekilde. Üstelik sanki bazı anlar çok zor nefes alıyormuş gibi. Geçmişinde yaşadıklarından dolayı veterinere götüremiyor kimse veteriner geldiğinde de kaçıp gidiyor ayağı kötü durumda üstüne basamıyor kaç haftadır ne yaptılarsa baktıramamışlqr ayağına. Ben kesi beslediğim İçin köpek sağlığı hakkında hiç Bilgi sahibi değilim. Arkadaşlar bir köpek neden bu şekilde devamlı hızlı nefes alır. Barınaktan hastalık enfeksiyon kapmış olabilir diyorum ama ne gibi enfeksiyonlar hastalıklar var köpekler İçin bilmiyorum beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz en aZından araştırma vs yaparak sorununu bulmaya çalışayıö

1 CEVAP

Sutunannesi

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen