Ankara Kırması Beyaz Kedim Şeytana Dönüyor Resmen Saldırıyor, Köpekten Beter Saldırıyor

Havaaa

Lütfen yardımcı olun! Beyaz kedim saldırı anında şeytana dönüyor! İlk defa bana birebir saldırdı, bacağımın üzerine basamıyorum iki gündür! Kendime değil, kedime üzülüyorum! Ben şimdi korkmadan nasıl bakmaya devam edeceğim!

19 CEVAP

Havaaa

Bugün tekrar girmeyi ısrarla deneyeceğim! Çünkü diğer kedilerime de yazık! Benden başka kimse yok bakacakları! Ben büyük ihtimalle yarın operasyon geçireceğim ve belki de en az 2 hafta yatağa bağımlı olacağım! O yüzden ihtiyaçlarını olsun gidermeliyim!

Fistik23

Benim kedimin anneside Ankara kendisi babası meçhul (tekir) Ankara kedileri çok oyuncu olur hiç durmaz bide tekir kanı birleşince ortaya Tazmanya canavarı benzeri bir şey çıkmış bir kedi hiç mi uyumaz hiç mi durmaz aralıksız vardıyalı kardeşimle 4 saat oyun oynattığımızı biliriz 1.5 yaşına geldi kısırlaştırma ve büyümenin etkisiyle az bir şey sakinleşti tabi havalarda sıcak mayışıyor rahatız az biraz akşamları serinlik olursa yine çıldırıyor tabi kısacası bir kahve içmek yemek yemek imkansız gizli gizli kapıyı kapatıp yapmalısınız çok meraklı elinizdeki şeyi illa döker hasta olması ishal olması falan hiç fark etmez hep enerjisi hat safada kalıyor bazen bana değil ama kardeşime saldırıyor ve dozunu kaçırabiliyor genelde odasına girildiğinde (benim odam yani) sandalyesine oturulduğunda pcnin yanında iki sandayle var hep ben PC başındayken o sandalyeye yatar bende severim filim izler ve oyun oynarken beni izler insan gibi oturur oraya işte o sandalye hassas noktası ben PC başındayken kardeşim yanıma gelip oraya oturursa çıldırır kovalar odadan çıkıncaya yada sandelyeden kalkıncaya kadar sonra oraya gelir yatar sadırdığı zaman hemen oyun oynatmaya ilgisini başka yöne çekmeye çalışın oyundan sonrada ödül verin eve gelen yabancı insanlardan bizimkide hoşlanmıyor odama çekiliyor kapıyı kapatıyorum misafir gidene kadar ( tuvaleti suyu maması her şeyi benim odamda zaten tuvaleti banyoda koymuyoruz çamaşır makinesinin sesinden korkuyor ) misafirler gidince açıyoruz kapıyı ama yaklaşıyoruz kediye önce her yeri kokluyor geziyor evin güvenli olduğunu anlayınca bir köşeye uzanıyor ozaman yaklaşıyoruz sizde öyle yapın bence

Fistik23

Bide baskı kurmaya çalışmayın üstünlüğünü kabul edin tırnaklarını kesin bence ucundan bide ısırdığı zaman yüzüne üfleyin işe yarayıyor diye duydum hiç olmadı bir şişeye su koyun hafifçe sıkın uyarı amaçlı saldırdığı zaman abartmayın ama az sıkın çok az sıkın üstüne gelmesin yanına geldim hatta saldırmayı bırakır sonra sizi saldırmaya başladığında şişeyi hızlıca sallayın su sesini duysun saldırmayacaktır ben perdelere tırmanıyor diye bu yöntemi uygulamıştım işe yaradı

Havaaa

@puffy2021 ilacın ismi nedir? Bir de nasıl uygulayacağım?