Doğum Yapmış Köpeklere Mama Ne Verilir?

chache

Merhaba arkadaşlar.
Barınaktan doğum yaptırılıp sokağa bırakılmış golden cinsi bir köpüş sahiplendim. Enerjisini, gücünü eksiksiz olarak geri kazanması için elimden geleni yapıyorum. Beslediğim köpeğimi Acana Wild Coast mama ile besliyorum. Sahiplendiğim köpüşede aynı mamayı veriyorum. Doğum yapan petler için özel üretilmiş mama serisi var mıdır? Acana, N&D, Naturea, Wildfield markaları üzerine öneri verirseniz mutlu olurum.

3 CEVAP

bsecnl

hamilelik için olan mamadan kullanabilirsiniz 1-2ay sonra normal mamaya dönersiniz. vmp vitamin hapıda kullanın

chache

Hamilelik, emzirme dönemi için üretilmiş alt sınıf mama markalarının mevcut olduğunu biliyorum. Ama kalitesiz oldukları için kullanmak istemiyorum. Vmp biotin, çinko takviyesi, deri ve tüy sağlığına yönelik üretilmiş bir besin takviyesi yani. Sadece vitamin başlığı satışa sunulan ürünlerin içeriğine dikkatlice bakmanızı öneriyorum. Benim şuan ki durumumla hiç alakası yok anlayacağınız. Zurich marka ürünlerden başka takviyede kullanmıyorum, bunuda belirteyim.

cakiloznur

HAMİLELİKTE VE DOĞUMDAN SONRA BİLDİĞİMİZ YAVRU MAMASINDAN VERDİM HEP.