Kedim Camdan Düştü

Alfaaaa

Arkadaşlar bugün kedim sinekliği de açarak 2. kattan bahçeye düştü veteriner hekimi röntgen çekti belli süre müşahade altında tuttu herhangi bir sıkıntı yok ilk olarak da iç kanama iğnelerini yaptı sağ arka ayağında çok hafif bir aksama var ama eve geldikten 1 saat sonra mamasını yedi ve hafiften oyun oynamaya başladı. Yarın da iğneleri varmış. Sizce geceyi veteriner kliniğinde mi geçirmeliydi. İğnelerin bir yan etkisi olur mu daha önce aynı durumu yaşayan varsa bilgilendirirse sevinirim birde iğneler ne kadar tutar acaba

2 CEVAP

blue_hpood

diğer konuları bilemiyorum da acilen cama güvenlik yaptırın, acilen.

GABRIEL

Geçmiş olsun kan kesici iğne ve ağrı kesici yapmış sanırım. Röntgende bişey çıkmadıysa endişe etmeyin. İştahı iyiyse sorun yoktur. En ufak rahatsızlıkta iştahtan kesiliyorlar. Röntgen ve iğneler en az bin tl civarı.