Saldırgan Yalnızlik

MiaDamlaa

Merhaba arkadaşlar kedim 2 gündür çok agresif saldırgan halde beni çok severDi annemi babamı falan ama onun yanına gitsem gelip gelip gözümü tirmalicak şekilde saldırıyor hatta koluma tırnağını keçirdi evet bildiğiniz içine girdi etimin ve morardı. Niye böyle yapıyor olabilir yalnız kalmak istiyor 2 gündür ustelemiyorum ama ölür diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım

5 CEVAP

MiaDamlaa

....

Nazsansli

Eger genc erkekse kisirlastirilmadiginda agresif oluyorlar

MiaDamlaa

Dişi

Kedimekim

Kizginliga girmis olabilir su an genel bi sorun var bu donem de kedi sahiplerim de

MiaDamlaa

Hayir kızgınlık da olsa bilirim değil :)