Fikir Verir Misiniz

06MARS

Kedimi kısırlaştıracağım erkek ve CRYPTORCHİDİE yani tek testisli birisi karın bölgesinde zor bi kısırlaştırma işlemi olacak ve 1 ağustosta ailemin yanına gideceğim 15 gün, 4 saatlik otobüs yolculuğu ve ilk defa farklı bir eve gidecek kedim, iki stresi kaldırabilir mi çok mı yıpranır ne yapacağımı bilemedim

1 CEVAP

blue_hpood

kedinizin huyuna suyuna bağlı. bana kalırsa seyahati hekime danışın. benim kedim ortam değişikliğini pek umursamaz mesela.
ayrıca başlığı ne kadar süre takmanız gerektiğini de sorun, başlıkla seyahat etmek zor olabilir. gideceğiniz evde kutusu sürekli açık kalsın.