Tırnak Kesme

Miapati1

Kedim tırnağını kestirmiyor patisini tuttuğum gibi sertçe ısırıyor ellerim hep kan içinde oldu eldiven takıp denedim yinede olmuyo saldırıyor küçükken kestiriyordu ama şimdi sevmiyor macun yada kedi ödülü versem de yemeyi bırakıp yine saldırıyor ne yapcam

4 CEVAP

AyseMia

Hekim'inize kestirin yada kesmeyin boşa stres yaşamasın nasılsa kısa sürede yeniden uzayacak, doğalarına aykırı olduğundan yadırgıyor istemiyor haliyle, benim kızım da öyle normalde çok çok sakin olmasına rağmen. Tırmalama tahtasına alıştırın ödüllendirerek, kendi kendine törpülemesi en iyisi.

cat_expert

Tırnak kesimini 2 kişi yapmak daha rahat olur biri sıkıca tutar diğeri keser.

Mini2019

Benimki de çok ısırıyor. Bir yandan malt verip diğer yandan kesiyorum. Bazen bir gün bir patisi, diğer gün bir patisi😅

IIREMMM

uykuluyken kesebildiğiniz kadar kesmeyi deneyebilirsiniz, bir kişi malt ya da ödül maması yedirirken diğer kişi kesmeyi deneyebilir