Golosi Ve Bozita Arasında Kaldım Sizce Hangisi Kedim Böbrekleri Hasas Goloside Çokmu Tuz Var

Jdjs

Bozitanın protein oranı yüksek dediler golosinin içerigindede cok tuz var gibi geldi kolin klorid demir monohidrat çinko monohidrat gibi internete baktım hepsi birer tuzmus nasıl iyi mama diye oneriyolar anlamadım ben mi yanlıs biliyorum acaba siz memnunmusunuz

5 CEVAP

simbakedi

bozita cok daha kaliteli bir mama

kromli

Bence de bu 2 marka arasında bozita daha iyi bir seçenek

aycylmz

Kesinlikle bozita

komurlolis

bozita hem içerik olarak hem de güvenilirlik olarak çok iyi bir mama markası

Anonymus985465

bozita