Hamsterım Düştü Ve Arka Ayakları Tutmuyor

Joys

Hamsterim çok yüksek olmayan bir yerden düştü ama arka kısmını hareket ettiremiyor veterineri aradım yapabilecekleri bir şey olmadığını sadece aspirin vermem gerektiğini söyledi yemek yada su içmiyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

aslihan_e

Başka bir veteriner bulun bence. Siz küçücük hayvana aspirin dozunu nasıl ayarlayacaksınız, hem de aspirinin hamsterlarda kullanılması ile ilgili bir bilgi yok. Çok kötü bir veteriner bulmuşsunuz.

aspirin insanlarda kan sulandırıyor. eğer kemirgenlerde de kan sulandırıyorsa ve düşmeden kaynaklı iç kanaması varsa bunu arttırır diye endişe ettim ben (veteriner değilim).

Joys

Şöyle ki kahramanmaraşta yaşıyorum benim yavrularımı götürdüğüm klinik yıkıldı tavsiye üzerine aradım hala da aramaya devam ediyorum -_-