Mama Seçimi

yesoooalk

Erkek british shorthair dişi british longhair kedilerime mama konusunda kararsızım orta segment maddi olarak yormayacak mama önerileriniz nelerdir

5 CEVAP

birkedivelisi

Royal Canin

stellabennett

1kg mama için kaç tl bütçe ayırabilirsiniz ona göre önereyim

Mmtklndr

Royal canin, hills, proplan gibi mamalar orta segment mamalar bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz

Mmtklndr

Royal canin, hills, proplan gibi mamalar orta segment mamalar bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz

dilanbulent

Keşke bütçenizi yazsaydınız yani orta segment demişsiniz ama orta segment olan mamaların fiyatı uçmuş durumda :) Genel olarak Royal Canin, Hills, Proplan, Virbac, Advance markalarını öneririm. Kendini içerik profesörü sananlara bakmayın, dünya genelinde en çok kullanılan ve güven sağlayan mamalar bunlardır.