Köpeğimin Gözünü Kedi Tırmaladı Hangi Krem İyi Gelir

Foxsi

Köpeğimin gözünü kedi tırmaladı .önce beyaz bir leke oluştu sonrasında leke yok oldu sadece ufak bir çizik var şuan düne göre daha iyi durumda veterinere götürene kadar iyi gelebilecek bir melhem falan var mı

1 CEVAP

birkedivelisi

Sokakta baktığım bir kedimin gözünde sıkıntı vardı, zor açıyordu. Terramycin göz merhemi ile Tobrased göz damlasını kullandım veteriner hekimi yönlendirmesiyle. Siz de kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama gecikmeden bir hekime götürün, kafanıza göre ilaç kullanmayın, derim. Geçmiş olsun.